СЕ ИЗДАВА СПРАТ ОД КУЌА 150м2 ВО КОЗЛЕ

СЕ ИЗДАВА СПРАТ ОД КУЌА 150м2 ВО КОЗЛЕ
Копачка, Kozle, Karposh, Skopje, Municipality of Karposh, City of Skopje, Skopje Region, 1000, Macedonia
Издавање 700€ - Кат од куќа - издавање
RH-1434-property 150 3 Спални 2 Бањи 1 Гаражи

Се издава спрат од куќа 150м2 во Козле. Станот е наместен и располага со дневна соба,, три спални соби, кујна, трпезарија, две купатила и три балкона. Се наоѓа во куќа на 2 кат.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 2744

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.