СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 40м2 ВО АЕРОДРОМ

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 40м2 ВО АЕРОДРОМ
ул. Трета македонска бригада
Издавање 400€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-60720-property 40 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Se izdava nov kompletno opremen stan vo Aerodrom od 40m2, kaj American kolec.
Cena 400 EUR

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 8511

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.