СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 40м2 ВО ДЕБАР МААЛО

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 40м2 ВО ДЕБАР МААЛО
ул. Црвена вода
Издавање 260€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-8473-property 40 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава комплетно опремен двособен стан 40м2 во Дебар Маало (позади Броз кафе, непосредна близина на Градежен факултет). Станот е комплетн опремен. Се наоѓа на 3 спрат во зграда во која има и лифт.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 5496

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.