СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 40м2 ВО ДЕБАР МААЛО

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 40м2 ВО ДЕБАР МААЛО
Црвена Вода, Centar, Skopje, Municipality of Centar, City of Skopje, Skopje Region, 1000, Macedonia
Издавање 260€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-18134-property 40 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се изнајмува комплетно опремен двособен стан во Дебар Маало (во близина на Броз кафе и Архитектонски факултет). Станор располага со дневна соба, спална соба, кујна, купатило и балкон. Се наоѓа во зграда на 3/4 ката. Зградата има лифт.

СТАНОТ Е ИЗДАДЕН НА 1 -ГОДИНА.

ШИФРА 4409

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.