СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 40м2 ВО КАРПОШ 4

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 40м2 ВО КАРПОШ 4
ул. Струма
Издавање 200€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-17333-property 40 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава двособен стан со површина од 40м2 во населба Карпош 4 во непосредна близина на Skopje City Mall на ул.Струма.
Станот се издава наместен и располага со една спална соба, дневна соба, кујна, купатило и балкон.
Станот е реновиран, комплетно наместен и веднаш вселив.
Се наоѓа на 3 кат во зграда од 3 ката без лифт.

СТАНОТ Е ИЗДАДЕН НА 3 МЕСЕЦИ.

ШИФРА 4090

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.