СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 40м2 ВО КИСЕЛА ВОДА

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 40м2 ВО КИСЕЛА ВОДА
ул. Вера Јоциќ
Издавање 230€ - Стан - продажба, Станбен Простор - продажба
RH-24615-property 40 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава двособен стан со површина од 40м2 во населба Кисела Вода спроти Економското училиште.
Станот се издава наместен и располага со предсобје, една спална соба, дневна соба со кујна со трпезарија, купатило и балкон.
Се наоѓа на 1 кат во зграда од 4 ката со лифт.
Има централно парно греење, климатизиран и комплетно луксузно опремен.

ШИФРА 3547

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.