СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 40м2 ВО КИСЕЛА ВОДА

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 40м2 ВО КИСЕЛА ВОДА
ул. Огњен Прица
Издавање 200€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-1366-property 40 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 2-собен стан 40м2 во Кисела Вода, кај Шампионче. Станот е наместен и располага со дневна соба, спална соба, кујна, купатило и балкон. Се наоѓа во зграда на 2 кат од вкупно 5 ката. Зградата нема лифт. Станот не е наменет за студенти.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ

ШИФРА 4202

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.