СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 44м2 ВО КАРПОШ

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 44м2 ВО КАРПОШ
Карпош
Издавање 500€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-60953-property 44 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава полунаместен стан 44м2 на 1 кат во нас Карпош. Во близина на маркети, градинка, основно, средно школо, факултети и спортски игралишта. На 500 метри од Кеј на Вардар, Градски парк и Дебар Маало.

Станот е изграден 2017 година и е во премиум состојба, минимално е користен како канцеларија. Зградата располага со два лифта, електронски пристап, квалитетно изработени заеднички простории и ходници, има вработен домар и редовно се одржува високо ниво на хигиена.

Опрема: 2 бироа со фотељи и столици со клуб маса за странки. Библиотека со ормари за складирање. Предсобје со плакар. Опремена Кујна и ВЦ без бела техника.

Греење: Клима инвертер + опционално сопствено електрично подно греење.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 8533

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.