СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 48м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 48м2 ВО ЦЕНТАР
ул. Владимир Полежановски
Издавање 300€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-60732-property 48 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Se izdava stan 48 m2 vo centar, pozadi Univerzalna.

Stanot ima cajna kujna, plakari i polici, pogoden e za kancelarija / deloven prostor.

Se naogja na 3-ti kat, zgradata ima lift.
Greenjeto e so 2 inverter klimi.

Cena 300 EUR

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 8513

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.