СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 50м2 ВО БУЊАКОВЕЦ

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 50м2 ВО БУЊАКОВЕЦ
Дане Крапчев, Debar Maalo, Centar, Skopje, Municipality of Centar, City of Skopje, Skopje Region, 1000, Macedonia
Издавање 350€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-5029-property 50 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава нов, досега невселен стан во зграда ставена во употреба во Мај 2020 година, обезбедена со интерфон и заштитна влезна врата со код. Станот е екслузивно уреден и опремен со нов мебел и целосно нови и современи апарати за домаќинство. Располага со спална соба, дневен претстој, трпезарија, кујна, купатило, индивидуално греење со вградени електрични радијатори во секоја соба, со поединечно управување на истите и инвертер клима уред.
Локацијата е во Дебар маало, веднаш спроти Словенечка амбасада, на 200 метра од Боемска улица, на 100 метри од Кино Карпош.
Станот се наоѓа на трети кат, од четирите кои ги има зградата, има лифт, и посебно сопствено паркинг место во подземна гаража.
Станот се издава на подолг временски период.
Цената за изнајмување изнесува 350 евра.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 5585

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.