СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 50м2 ВО КАПИШТЕЦ

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 50м2 ВО КАПИШТЕЦ
ул. Козара
Издавање 450€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-60923-property 50 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава луксузно наместен стан со една спална соба, голема дневна и посебна кујна во Капиштец, во мала зграда, со гаража и со сопствено економично греење.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 8529

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.