СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 50м2 ВО КАРПОШ

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 50м2 ВО КАРПОШ
ул. Волгоградска
Издавање 250€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-28234-property 50 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 2-собен стан 50м2 во Карпош. Станот е наместен и располага со дневна соба, спална соба, кујна, купатило и балкон. Се наоѓа во зграда на 9 кат.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 3146

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.