СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 50м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 50м2 ВО ЦЕНТАР
бул. Кочо Рацин
Издавање 190€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-10213-property 50 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 2-собен стан 50м2 во Центар, до Зелено пазарче. Станот е наместен и располага со дневна спална соба, кујна, купатило и балкон. Опреме е и со клима уред, телевизор, Интернет, шпорет фрижидер, машина за перење. Се наоѓа во зграда на 2/3 ката. Зградата нема лифт.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 5224

***** БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА*************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.