СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 55м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 55м2 ВО ЦЕНТАР
ул. Боро Петрушевски
Издавање 300€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-60812-property 55 1 Спални 1 Бањи 0 Гаражи

1+1 Stan
Mesecna kirija 300 euro ,
depozit 1 mesec.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 8520

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.