СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 56м2 ВО КИСЕЛА ВОДА

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 56м2 ВО КИСЕЛА ВОДА
ул. Димо Хаџи Димов
Издавање 230€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-50058-property 56 1 Спални 1 Бањи 0 Гаражи

Се издава двособен стан, 56м2, на 4 кат, во зграда со лифт, комплетно опремен со мебел,(клима уред, фирижидер, шпорет, машина за садови, микробранова, машина за алишта и 40″ Smart TV ). Станот е ориентиран југоисточно и е многу топол, греење на инвертер климауред.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 7570

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.