СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 58м2 ВО ЦРНИЧЕ

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 58м2 ВО ЦРНИЧЕ
ул. Црниче
Издавање 200€ - Стан - продажба, Станбен Простор - продажба
RH-25748-property 58 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 2-собен стан 58м2 во Црниче. Станот е наместен и располга со дневна соба, спална соба, кујна и купатило. Се наоѓа во зграда на приземје. Зградата нема лифт. Во цената е вклучен интернет и телевизија.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 2613

***** БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА*************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.