СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 64м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 64м2 ВО ЦЕНТАР
Позади олимписки базен
Издавање 280€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-12021-property 64 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 2-собен реновиран, наместен или празен стан (по избор) во зградата позади Олимписки базен (на 5 минути пешки до ГТЦ), на прв кат, со градско парно, клима, лифт и подрум. Станот има 64м2 и се состои од дневна соба со кујна (отворен концепт), спална соба, купатило, ходник, тераса и логија.
Цената е по договор во зависност од должината на престојот.

Цена за издавање на наместен стан 280 еур, а за празен стан 220 еур.

СТАНОТ Е ИЗДАДЕН НА 3 ГОДИНИ.

ШИФРА 4962

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.