СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 65м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 65м2 ВО ЦЕНТАР
50 Divizija, Centar, Skopje, Municipality of Centar, City of Skopje, Skopje Region, 1000, Macedonia
Издавање 400€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-1425-property 65 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 2-собен стан 65м2 во Центар. Станот е луксузно наместен и располага со дневна соба, спална соба, кујна, трпезарија, купатило и балкон. Се наоѓа во зграда на 2 кат. Зградата има лифт.

СТАНОТ Е ВСЕЛИВ ОД 1-СЕПТЕМВРИ, 2020 ГОДИНА..

ШИФРА 3245

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.