СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 50м2 ВО КОЗЛЕ

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 50м2 ВО КОЗЛЕ
Козле, Карпош, Скопје, Општина Карпош, Град Скопје, Скопски СР, 1000, Macedonia
Издавање 300€ - Стан - издавање
RH-1254-property 50 2 Спални 0 Бањи 1 Гаражи

Се издава 3-собен стан 50м2 во Козле. Станот е наместен и располага со дневна соба, две спални соби, кујна, рпезарија и купатило. Се наоѓа во зграда на високо приземје. Зградата нема лифт.

СТАНОТ Е СЛОБОДЕН ОД 1-ЈУЛИ, 2020 ГОДИНА.

ШИФРА 2798

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.