СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 55м2 ВО АВТОКОМАНДА

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 55м2 ВО АВТОКОМАНДА
Лазар Поп Трајков, Автокоманда, Gazi Baba, Skopje, Municipality of Gazi Baba, City of Skopje, Skopje Region, 255, Macedonia
Издавање 200€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-12022-property 55 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 3-собен стан 55м2 во Автокоманда на ул. Лазар Поп Трајков. Станот е комплетно наместен и реновиран 2019 год. Располага со дневна соба, две спални соби, кујна, купатило и балкон. Греењето на станот е на струја, гледа на исток и има паркинг простор. Се наоѓа во зграда на 1/3 ката. Зградата има лифт.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 4961

***** БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА*************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.