СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 55м2 ВО КАПИШТЕЦ

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 55м2 ВО КАПИШТЕЦ
ул. Козара
Издавање 300€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-60941-property 55 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава трособен стан со две спални соби на улица Козара на трет кат наспроти основно училиште Киро Глигоров .

Цена 300 евра

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 8531

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.