СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 58м2 ВО КИСЕЛА ВОДА

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 58м2 ВО КИСЕЛА ВОДА
Кај ресторан Журнал
Издавање 250€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-40152-property 58 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 3-собен стан 58м2 во Кисела Вода. Станот е наместен и располага со дневна соба, спална соба, кујна, купатило и балкон. Се наоѓа во зграда на 2/7 ката. Зградата има лифт. Греењето е на струја, гледа на јужна страна и има паркинг простор.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 5695

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.