СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 60м2 ВО АЕРОДРОМ

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 60м2 ВО АЕРОДРОМ
ул. Коста Новаковиќ
Издавање 200€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-40129-property 60 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава наместен трособен стан 60м2 на високо приземје со парно, во Аеродром, спроти Три Бисери, цена 200 EUR. Располага со дневна соба, две спални соби, кујна и купатило.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 5698

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.