СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 62м2 ВО ТАФТАЛИЏЕ

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 62м2 ВО ТАФТАЛИЏЕ
ул. Варшавска
Издавање 380€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-46434-property 62 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Se izdava stan vo zgrada na Nastel karshi Pedagoshki fakultet , 62 m2 ,nov, kompletno namesten , so dve spalni sobi i balkon. Zgradata ima lift , stanot e na 6 ti kat.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 7230

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.