СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 65м2 ВО ТАФТАЛИЏЕ

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 65м2 ВО ТАФТАЛИЏЕ
ул. Атинска
Издавање 370€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-5052-property 65 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 3-собен стан од 65м2 (53м2 внатрешна површина + 12м2 тераса), во населба Тафталиџе, кај млечен ресторан. Станот е на поткровје, 8ми спрат, со лифт, парно греење и интернет. Има 3 соби – дневна, спална и мала соба. Оделена од дневната со шанк има кујна, која продолжува во дополнителна лоѓија во која исто така има можност за готвење. Станот е комплетно наместен и со сите потребни апарати за домаќинство – фрижидер, машина за перење, клима, телевизор… Станот има убава голема тераса.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 5582

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.