СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 66м2 ВО КАРПОШ

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 66м2 ВО КАРПОШ
бул. 8 Септември
Издавање 300€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-12010-property 66 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава нов трособен стан 66м2 во Центар, на ул. 8-ми Септември. Станот е празен и располага со дневнасоба, две спални соби, кујна, купатило и балкон. Греењето е централно -градско, гледа на исток и има паркинг простор.. Предност имаат фирми.
Наместен со целосна кујна. Се наоѓа во зграда на 3 кат. Зградата има лифт.

СТАНОТ Е ИЗДАДЕН НА 1-ГОДИНА.

ШИФРА 4963

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.