СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 67м2 ВО КИСЕЛА ВОДА

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 67м2 ВО КИСЕЛА ВОДА
ул. Вера Јоциќ
Издавање 300€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-40595-property 67 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 3-собен нов стан на приземје во Кисела вода на ул. Вера Јоциќ. Станот е комплетно луксузно наместен. Месечна кирија 300€. Располага со дневна соба, спална соба, кујна и купатило. Се наоѓа во зграда на приземје. Зградата има лифт.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 5647

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.