СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 68м2 ВО ДЕБАР МААЛО

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 68м2 ВО ДЕБАР МААЛО
ул. Рузвелтова
Издавање 490€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-37982-property 68 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се изнајмува целосно наместен стан во Дебар Маало.Станот е на 2-ри спрат во зграда со лифт. Има две паркинг места.Греењето е со сопствено парно на струја.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 5874

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.