СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 70м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 70м2 ВО ЦЕНТАР
бул. Партизански одреди
Издавање 300€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-60934-property 70 2 Спални 2 Бањи 1 Гаражи

Станот е нов и празен и е погоден за деловна намена.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 8530

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.