СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 72м2 ВО АЕРОДРОМ

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 72м2 ВО АЕРОДРОМ
ул. 23 Октомври
Издавање 350€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-60866-property 72 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Se izdava celosno namesten stan vo Aerodrom kaj PIOM / Synergy so vkupna povrsina od 72m2 so 2 spalni sobi. Stanot se naogja na 7 kat od 11 so 2 lifta. Vseliv e vednas.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 8524

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.