СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 73м2 ВО ЦРНИЧЕ

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 73м2 ВО ЦРНИЧЕ
Рилски Конгрес, Przhino, Kisela Voda, Skopje, Municiplity of Kisela Voda, City of Skopje, Skopje Region, 1054, Macedonia
Издавање 350€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-1397-property 73 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 3-собен стан 73м2 во Црниче. Станот е луксузно наместен и располага со дневна соба, две спални соби, кујна, трпезарија, купатило и балкон. Станот е не користен, опремен со комплетно нова бела техника и мебел. Се наоѓа во зграда на 1 кат од 3 ката. Зградата има лифт.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 3705

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.