СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 78м2 ВО АЕРОДРОМ

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 78м2 ВО АЕРОДРОМ
бул. Јане Сандански
Издавање 300€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-8306-property 78 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 3 собен наместен стан 78м2 во Аеродром на убава и мирна локација, комплетно опремен, дневна, спална и детска соба, купатило, кујна, утилити, балкон со преубав поглед итн. Се наоѓа во зграда на 3/7ката. Зградата има лифт.

ШИФРА 5422

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.