СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 78м2 ВО ДЕБАР МААЛО

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 78м2 ВО ДЕБАР МААЛО
ул. Пајак - Градски парк
Издавање 450€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-1417-property 78 2 Спални 2 Бањи 1 Гаражи

Се издава трособен стан со површина од 78м2 во Дебар Маало.
Се наоѓа на 1-ви кат во зграда од 2 ката.
Станот е комплетно наместен и располага со две спални соби, дневна соба, кујна, трпезарија, купатило и балкон.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 1083

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.