СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 80м2 ВО ДЕБАР МААЛО

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 80м2 ВО ДЕБАР МААЛО
Наум Наумовски Борче, Debar Maalo, Centar, Skopje, Municipality of Centar, City of Skopje, Skopje Region, 100, Macedonia
Издавање 300€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-1406-property 80 2 Спални 1 Бањи 2 Гаражи

Се изнајмува 80м2 стан во Дебар Маало, целосно опремен, со паркинг место, централно греење, реновиран. Погоден за семејство кој ќе го оддржува во чиста и исправна состојба. Се наоѓа во зграда на 1 кат. Зградата нема лифт.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 5948

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.