СЕ ИЗДАВА 4-СОБЕН СТАН 120м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА 4-СОБЕН СТАН 120м2 ВО ЦЕНТАР
ул. Загребска
Издавање 850€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-1367-property 120 3 Спални 3 Бањи 1 Гаражи

Се издава 4-собен стан 120м2 во Центар на ул. Загребска. Станот е луксузно наместен и располага со дневна соба, три спални соби, кујна со трпезарија, три купатила, и два балкона. Се наоѓа во зграда на 4 кат. Зградата нема лифт.

СТАНОТ Е ВСЕЛИВ ОД 1-ОКТОМВРИ, 2020 ГОДИНА.

ШИФРА 5942

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.