СЕ ИЗДАВА 4-СОБЕН СТАН 142м2 ВО БАРДОВЦИ

СЕ ИЗДАВА 4-СОБЕН СТАН 142м2 ВО БАРДОВЦИ
Кај руска резиденција
Издавање 1000€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-1302-property 142 3 Спални 3 Бањи 1 Гаражи

Се издава 4-собен стан 142м2 во Бардовци. Станот е празен и располага со дневна соба, три спални соби, кујна, две купатила, едно помало вц и три балкони. Се наоѓа во зграда на 3 кат. Зградата нема лифт.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 5102

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.