СЕ ИЗДАВА 4-СОБЕН СТАН 75м2 ВО АВТОКОМАНДА

СЕ ИЗДАВА 4-СОБЕН СТАН 75м2 ВО АВТОКОМАНДА
ул. Бапчор
Издавање 300€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-60712-property 75 3 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Станот е на трети кат, со лифт. Целосно е наместен, приклучен на Железарско парно. Целосно опремена кујна, 3 спални соби, дневна со кујна и трпезарија, една бања. Погоден за семејство или студент(к)и.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 8510

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.