СЕ ИЗДАВА 4-СОБЕН СТАН 89м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА 4-СОБЕН СТАН 89м2 ВО ЦЕНТАР
ул. Железничка
Издавање 500€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-60946-property 89 3 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава празен стан. Станот може да се користи и како деловен простор. Се наоѓа спроти хотел Лимак.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 8532

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.