СЕ ИЗДАВА 5-СОБЕН СТАН ВО КУЌА 150м2 НА ВОДНО

СЕ ИЗДАВА 5-СОБЕН СТАН ВО КУЌА 150м2 НА ВОДНО
Славејко Арсов, Vodno, Centar, Skopje, Municipality of Centar, City of Skopje, Skopje Region, 1000, Macedonia
Издавање 700€ - Кат од куќа - продажба, Куќа - продажба
RH-27229-property 150 4 Спални 3 Бањи 1 Гаражи

Се издава 5-собен стан 150м2 на Водно. Станот е луксузно наместен и располага со дневна соба, четири спални соби, кујна, трпезарија, три купатила и три балкона. Се наоѓа во куќа на 2 кат.

СТАНОТ Е ВСЕЛИВ ОД 10-ТИ АВГУСТ.

ШИФРА 2519

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.