СЕ ИЗДАВА 5-СОБЕН СТАН 100м2 ВО ДЕБАР МААЛО

СЕ ИЗДАВА 5-СОБЕН СТАН 100м2 ВО ДЕБАР МААЛО
ул. Дане Крапчев
Издавање 800€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-60893-property 100 4 Спални 2 Бањи 1 Гаражи

Се издава луксузен стан изведен по Ваша желба погоден за живеење и канцеларии/деловен простор како отворен простор (во моментов е во изведба/реновирање) би се завршил за 1 до 2 месеца.
Станот се наоѓа веднаш до Кино Карпош во Дебар Мало, на 2 кат од 3. Има ориентација на сите 4 страни.
Во прилог се скици од варијанти на можните решенија на архитектура, дизајн и распоред на просторот.
По Ваша желба во консултација со архитект можни се измени на распоредот и архитектурата. Можности за изведба на 2 и 3 тоалета, со 2 или 3 спални соби, како и отворен простор за канцеларии или деловен простор со повеќе канцелари, се во зависност од потребите.
Квадратурата на станот е 98м2 + 3 тераси по 2 м2.
Станот има подрум во сутерен од 20м2 кој може да се користи за магацин или др.

Во цената би било вклучено комплетно завршен стан, со нова столарија, уредени бањи, подови, нова електрична и водоводна инсталација, алармен систем, противпожарен систем, компјутерска мрежа, систем за ладење и греење (топлинска пумпа со подно греење и фенкојлери)..

Деловен простор
Канцеларии
Станбен простор
Стан
Кино Карпош
Дебар Мало
Центар

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 8526

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.