СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 82м2 ВО ТАФТАЛИЏЕ 1

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 82м2 ВО ТАФТАЛИЏЕ 1
Тафталиџе 1, Карпош, Скопје, Општина Карпош, Град Скопје, Скопски СР, 1020, Macedonia
Издавање 600€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-1241-property 82 3 Спални 1 Бањи 1 Гаражи 2017 Година на градење

Се издава ексклузивен стан во Тафталиџе 1 од 82м2, трособен, целосно опремен, веднаш вселив.
Станот се наоѓа во мал објект од 6 стана на прв кат, севеј-југ ориентација, висок плафон од 290 см, клима уреди во сите соби, централно греење, комотен балкон, машина за садови, машина за перење и сушење на алишта, микробранова печка, LED ТВ, кабелска и Wi-Fi интернет од Телеком, во мирна населба во близина на Гимназија Нова, City Mall.
———————————————————————————————
Exclusive 2 bedroom apartment for rent in Taftalidze 1, 82 m2, near Nova Intl Schools and City Mall, fully furnished (A/C, central heating, washer, dryer, microwave, LED TV, Wi-Fi internet, cable TV), immeditaly available.
Цената за издавање, може да се намали на 550 еур.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ

ШИФРА 3153

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.