Добредојдовте

Барате дом од соништата, или ви е потребен деловен простор?

Advanced Search

Ви нудиме најдобри понуди

Погледнете ги нашите последно објавени недвижности, се надеваме дека ќе пронајдете нешто кое што ќе одговара на вашите потреби.

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 48м2 ВО КИСЕЛА ВОДА

Издавање
170€ Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Stanot e nevselen, neopremen, so lift, na 6ti sprat. Ima…

More Details
48
1 Bedrooms
1 Bathrooms
1 Garages

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 48м2 ВО ЦЕНТАР

Издавање
240€ Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Се издава целосно наместен стан во центарот на Скопје. 48…

More Details
48
1 Bedrooms
1 Bathrooms
1 Garages

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 70м2 ВО ЦЕНТАР

Издавање
300€ Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Се издава трособен стан дуплекс во Центар кај Полициска станица…

More Details
70
2 Bedrooms
1 Bathrooms
1 Garages

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 82м2 ВО АЕРОДРОМ

Издавање
450€ Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Станот се наоѓа во населба Аеродром, спроти паркот на езерата,…

More Details
82
2 Bedrooms
1 Bathrooms
1 Garages

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 382м2 ВО ЦЕНТАР

Издавање
1800€ Деловен Објект - издавање, Деловен Простор - издавање

Се издава атрактивен деловен простор кај Скопски саем во кругот…

More Details
382
9 Bedrooms
2 Bathrooms
1 Garages

СЕ ИЗДАВА ГАРСОЊЕРА 38м2 ВО ТАФТАЛИЏЕ

Издавање
160€ Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Se izdava namestena garsonjera so parno, sproti studenskiot dom Goce…

More Details
38
1 Bedrooms
1 Bathrooms
1 Garages

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 58м2 ВО ЦЕНТАР

Издавање
240€ Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Se izdava namesten stan vo Centar, pozadi Katolicka crkva,na prv…

More Details
58
2 Bedrooms
1 Bathrooms
1 Garages

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 60м2 ВО АЕРОДРОМ

Издавање
270€ Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Се издава 3-собен стан 60м2 во Аеродром. Станот е наместен…

More Details
60
2 Bedrooms
1 Bathrooms
1 Garages

Најдобри понуди

Погледнете некој од истакнатите понуди:

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.