Добредојдовте

Барате дом од соништата, или ви е потребен деловен простор?

Advanced Search

Ви нудиме најдобри понуди

Погледнете ги нашите последно објавени недвижности, се надеваме дека ќе пронајдете нешто кое што ќе одговара на вашите потреби.

СЕ ИЗДАВА 4-СОБЕН СТАН 180м2 ВО ЦЕНТАР

Издавање
800€ Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Станот е комплетно наместен. Се наоѓа веднаш до Влада, Центар.…

More Details
180
3 Bedrooms
2 Bathrooms
1 Garages

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 55м2 ВО КАРПОШ 4

Издавање
230€ Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Se izdava stan na partizanska nasproti city mall.Stanot ima kujna,…

More Details
55
1 Bedrooms
1 Bathrooms
1 Garages

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 44м2 ВО КАРПОШ 2

Издавање
350€ Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Се издава наместен стан со подземен паркинг во Карпош2 зграда…

More Details
44
1 Bedrooms
1 Bathrooms
1 Garages

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 87м2 ВО КОЗЛЕ

Издавање
350€ Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Komplet namesten .Masini za alista i sadovi.2 frizideri luks kujna.Parking…

More Details
87
2 Bedrooms
1 Bathrooms
1 Garages

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 48м2 ВО КИСЕЛА ВОДА

Издавање
180€ Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Се издава целосно наместен стан со една спална соба во…

More Details
48
1 Bedrooms
1 Bathrooms
1 Garages

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 74м2 ВО КАРПОШ

Издавање
350€ Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Se izdava vo novata zgrada na Golden Art kaj Mida.…

More Details
74
1 Bedrooms
1 Bathrooms
1 Garages

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 86м2 ВО ПРЖИНО

Издавање
300€ Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Се издава 3-собен стан 86м2 во Пржино.Станот е целосно уреден…

More Details
86
2 Bedrooms
1 Bathrooms
1 Garages

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 50м2 ВО КАРПОШ 3

Издавање
300€ Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Се издава наместен стан во Карпош 3 во кулата на…

More Details
50
1 Bedrooms
1 Bathrooms
1 Garages

Најдобри понуди

Погледнете некој од истакнатите понуди:

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.