Добредојдовте

Барате дом од соништата, или ви е потребен деловен простор?

Advanced Search

Ви нудиме најдобри понуди

Погледнете ги нашите последно објавени недвижности, се надеваме дека ќе пронајдете нешто кое што ќе одговара на вашите потреби.

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 53м2 ВО АЕРОДРОМ/ CEVAHIR SKY CITY

Издавање
350€ Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Se izdava nov namesten stan nevseluvan vo visokokvalitetniot kompleks Cevahir…

More Details
53
1 Bedrooms
1 Bathrooms
1 Garages

СЕ ИЗДАВА 4-СОБЕН СТАН 156м2 ВО КАРПОШ

Издавање
1300€ Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Се издава луксузен стан (за странци-резиденција) на втор кат со…

More Details
156
3 Bedrooms
2 Bathrooms
1 Garages

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 55м2 ВО ЦЕНТАР

Издавање
300€ Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Се издава 2-собен стан 55м2 во Центар. Станот е наместен…

More Details
55
1 Bedrooms
1 Bathrooms
1 Garages

СЕ ИЗДАВА 4-СОБЕН СТАН 80м2 ВО КАРПОШ 3

Издавање
320€ Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Stanot ima 3 spalni sobi, 2 kupatila i dnevna soba…

More Details
80
3 Bedrooms
2 Bathrooms
1 Garages

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 42м2 ВО АЕРОДРОМ

Издавање
250€ Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Се издава нов двособен наместен стан со сопсвен паркинг место/гаража…

More Details
42
1 Bedrooms
1 Bathrooms
1 Garages

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 55м2 ВО КАРПОШ 2

Издавање
250€ Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Se izdava stan vo Karpos 2 vo blizina na gradinkata.…

More Details
55
1 Bedrooms
1 Bathrooms
1 Garages

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 45м2 ВО КАРПОШ 2

Издавање
380€ Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Се изнајмува, нов модерно опремен, стан во Карпош 2, МИ-ДА,…

More Details
45
1 Bedrooms
1 Bathrooms
1 Garages

СЕ ИЗДАВА 4-СОБЕН СТАН 75м2 ВО ТАФТАЛИЏЕ

Издавање
350€ Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Se izdava stan od 75m² vo Taftalidze na vtori sprat…

More Details
75
3 Bedrooms
1 Bathrooms
1 Garages

Најдобри понуди

Погледнете некој од истакнатите понуди:

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.