Добредојдовте

Барате дом од соништата, или ви е потребен деловен простор?

Advanced Search

Ви нудиме најдобри понуди

Погледнете ги нашите последно објавени недвижности, се надеваме дека ќе пронајдете нешто кое што ќе одговара на вашите потреби.

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 100м2 ВО НОВО ЛИСИЧЕ

Издавање
350€ Стан - издавање

Се издава луксузно наместен дуплекс стан со стил на планинска…

More Details
100
2 Bedrooms
1 Bathrooms
1 Garages

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 26м2 ВО КАРПОШ

Издавање
150€ Деловен Простор - издавање

Се издава деловен простор 26м2 во Карпош на ул. Иво…

More Details
26
1 Bedrooms
1 Bathrooms
1 Garages

СЕ ИЗДАВА КУЌА 190м2 ВО БАРДОВЦИ

Издавање
1200€ Куќа - издавање

Се издава фамилијарна куќа во елитниот дел од населба Бардовци.…

More Details
190
7 Bedrooms
3 Bathrooms
1 Garages

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 50м2 ВО КОЗЛЕ

Издавање
300€ Стан - издавање

Се издава 3-собен стан 50м2 во Козле. Станот е наместен…

More Details
50
2 Bedrooms
приземје Bathrooms
1 Garages

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 82м2 ВО ТАФТАЛИЏЕ 1

Издавање
600€ Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Се издава ексклузивен стан во Тафталиџе 1 од 82м2, трособен,…

More Details
82
3 Bedrooms
1 Bathrooms
1 Garages

Најдобри понуди

Погледнете некој од истакнатите понуди:

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.