Sort By:  

СЕ ИЗДАВА КУЌА 202м2 НА ВОДНО

Издавање
1000€ - Кат од куќа - издавање, Куќа - издавање

Куќа со прекрасен поглед е на располагање за изнајмување во Горно Нерези на одлична, мирна локација, опкружена со зеленило. Куќата е градена 2005 година, располага…

More Details
202 3 Спални 2 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 68м2 ВО АЕРОДРОМ

Издавање
200€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Се издава двособен стан кај Три Бисери, 68м2 наместен, со парно. Располага со дневна соба, спална соба, кујна, купатило и два балкона. Се наоѓа во…

More Details
68 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 50м2 ВО ЦЕНТАР

Издавање
200€ - Кат од куќа - издавање, Куќа - издавање

Се издава опремено студио во центар на Скопје, со површина од 50м2.Со посебна спална соба.Има прекрасен поглед кон црквата св. Петка во црниче.Климатизирано, со тв,…

More Details
50 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 60м2 ВО КИСЕЛА ВОДА

Издавање
175€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Се издава наместен стан во Кисела Вода над Шампионче, 1100 м од Медицински факултет, погоден за студенти и специјализанти.Ниски трошоци, има соларно, готвење на шпорет,…

More Details
60 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 44м2 ВО КОЗЛЕ

Издавање
250€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Површината е 44м2, опремен со целосно нов мебел и опрема.Слободен за вселување веднаш.Станот е со извонредни погледи и има 1 спална соба, дневна со трпезарија…

More Details
44 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 40м2 ВО АЕРОДРОМ

Издавање
250€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Се изнајмува стан од 40м² наспроти стара Леснина нова градба 2019 год, истиот има една спална соба , дневна со трепезарија и кујна и тоалет…

More Details
40 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

СЕ ИЗДАВА ГАРСОЊЕРА 35м2 ВО ДЕБАР МААЛО

Издавање
180€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Се издава гарсоњера комплет наместена до Градежен факултет – Дебар мало. Погодна за две лица. Сопствено греење на струја. СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ. ШИФРА 6955…

More Details
35 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 45м2 ВО АЕРОДРОМ

Издавање
250€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Се изнајмува нов невселуван празен стан од 45м2 и тераса- дворно место од 40 м2 и подземен паркинг на одлична локација во Аеродром Мичурин на…

More Details
45 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 48м2 ВО КАРПОШ 4

Издавање
150€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Се издава двособен наместен стан во Карпош 4, на четврти спрат (последен), на мирна локација, со источна орјентација. СТАНОТ Е ВСЕЛИВ ОД 1-ЈУЛИ, 2021 ГОДИНА.…

More Details
48 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 50м2 ВО ЦЕНТАР

Издавање
230€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Се издава двособен стан под кирија во строг центар на Скопје.Станот има: дневна, кујна, спална, ходник, купатило и тераса со поглед кон плоштад.Станот е оперемен…

More Details
50 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 47м2 ВО КАРПОШ

Издавање
200€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Се издава 2-собен стан 47м2 во Карпош, кај Драмски театар. Станот е наместен и располага со дневна соба, спална соба, кујна, купатило и балкон. СТАНОТ…

More Details
47 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

СЕ ИЗДАВА 2- СОБЕН СТАН 41м2 ВО МИЧУРИН

Издавање
200€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Станот се наоѓа во населба Мичурин, после ЗУР Маркет, до новиот парк кај железничка станица, во нова зграда на 3ти кат, зградата има лифт.Станот има…

More Details
41 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 62м2 ВО АЕРОДРОМ

Издавање
250€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Се изнајмува – продава, нов стан во зграда од АДОРА во Аеродром до поликлиника Јане Сандански. На втор спрат со лифт, веднаш вселив. Во станот…

More Details
62 2 Спални 2 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 70м2 ВО ЦЕНТАР

Издавање
500€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Се издава 3-собен стан 70м2 во Центар. Станот е наместен и располага со дневна соба, две спални соби, кујна, две купатила и балкон. Се наоѓа…

More Details
70 2 Спални 2 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

СЕ ИЗДАВА ЕДНОСОБЕН СТАН 39м2 ВО АЕРОДРОМ

Издавање
160€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Се изнајмува наместен стан во Аеродром од 39m2, V спрат, лифт, една соба, парно, опремена кујна, купатило, остава, балкон, во близина на ТЦ Бисер, Капитол…

More Details
39 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи Added to Compare Add to Compare

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.