Добредојдовте

Барате дом од соништата, или ви е потребен деловен простор?

Advanced Search

Ви нудиме најдобри понуди

Погледнете ги нашите последно објавени недвижности, се надеваме дека ќе пронајдете нешто кое што ќе одговара на вашите потреби.

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 50м2 ВО ЦЕНТАР

Издавање
350€ Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Kvalitetno opremen stan,renoviran vo celost,dosega nevselen,strog centar na Skopje.Se izdava…

More Details
50
1 Bedrooms
1 Bathrooms
1 Garages

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 55м2 ВО КАРПОШ

Издавање
350€ Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Stan od 55 kvadrata so edna spalna celosno opremen se…

More Details
55
1 Bedrooms
1 Bathrooms
1 Garages

СЕ ИЗДАВА 4-СОБЕН СТАН 93м2 ВО ТАФТАЛИЏЕ 2

Издавање
320€ Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Се изнајмува стан на бул. Теодосиј Голованов на 4ти кат…

More Details
93
3 Bedrooms
2 Bathrooms
1 Garages

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 90м2 ВО АЕРОДРОМ

Издавање
300€ Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Се изнајмува наместен стан во Аеродром со три спални соби…

More Details
90
2 Bedrooms
2 Bathrooms
1 Garages

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 43м2 ВО ЦЕНТАР

Издавање
270€ Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Top stan na 2ri kat,kompletno namesten. СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.…

More Details
43
1 Bedrooms
1 Bathrooms
1 Garages

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 50м2 ВО КАРПОШ 2

Издавање
260€ Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Двособен стан во Карпош 2. Комплетно наместен, со сите апарати…

More Details
50
1 Bedrooms
1 Bathrooms
1 Garages

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 107м2 ВО ЦЕНТАР

Издавање
900€ Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Stanot se naogja vo kompleksot Soravija na vodno, vtori sprat,…

More Details
107
2 Bedrooms
1 Bathrooms
1 Garages

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 85м2 ВО ЦЕНТАР

Издавање
500€ Стан - издавање, Станбен Простор - издавање

Се издава трособен наместен стан (дневна и две спални) од…

More Details
85
2 Bedrooms
1 Bathrooms
1 Garages

Најдобри понуди

Погледнете некој од истакнатите понуди:

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.